SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı hizmeti, sitenizin arama motorları aracılığı ile arama yapıldığında aramalarda üst sıralarda gözükmesini, sitenize çekeceğiniz trafik ile müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak bir hizmettir. Aynı zamanda SEO danışmanlığı kullanıcı dostu web site oluşturmak için size yardımcı olacaktır. SEO ( Search Engine Optimization ), Türkçe adıyla arama motoru optimizasyonu siteniz için olmazsa olmazdır. Siteniz için mutlaka profesyonel bir SEO hizmeti almanız gerekmektedir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Nasıl Gerçekleşiyor?

1- SEO Danışmanlığı Hizmetinde Her Zamanki Gibi İşe Önce Sizi, Sektörü Ve Rakipleri Tanıyarak Başlarız

Detaylı sektör analizi ve rakip analizi yaparız.

2-Anahtar Kelime Analizi ile Doğru Anahtar Kelimeleri Belirleriz

SEO yaparken en önemli şey stratejik bir anahtar kelime belirlemektir. Anahtar kelime analizi yapıldıktan sonra kategorilerinizin en çok aranan kelimelerini belirleriz. Çalışmaların çoğu bu anahtar kelimeler üzerine yapılır. Sitenizin yapısını da bu anahtar kelimelerle etkileşime geçecek şekilde düzenleriz. Anahtar kelime analizi yaparken farklı analiz toollarından yardım alırız. Doğru ve etkileşimi arttıracak anahtar kelime seçimleri yaptığımızdan emin oluruz. Anahtar kelime seçerken kelimelerde, arama hacmine ve anahtar kelime rekabetine bakarız. Sonuçlara uygun hareket ederiz.

3-Özgün İçerik Kurgularız

Sıralamalarda üstte yer almak için en önemli madde kaliteli içeriğe sahip olmaktır. Bundan kasıt, bizim anahtar kelimemizi aratan bir müşterinin sitemize girdikten sonra aklında soru işareti bırakmadan çıkmasını sağlamaktır. Google açısından en önemli alan bu alandır. Biz de bu doğrultuda, site içi SEO çalışmasını yaparken içeriği ön planda tutuyoruz. SEO uyumlu içerik oluşturuyoruz. Aynı zamanda anahtar kelimeleri de içerik içine katıyoruz.

4-Doğru URL Yapısını Belirleriz

Arama motorlarına gittiğiniz yolu anlatacak şekilde bir URL yapısına sahip olmanız gerekir. Yani kısa ve net olmalıdır. SEO çalışması içinde size doğru URL belirme konusunda yardımcı oluyoruz.

5-Sayfa Yüklenme Hızını Arttırmak İçin Çalışmalar Yaparız

Sayfa yüklenme hızı SEO açısından önem taşıyan bir faktördür. İnsanların çoğu sayfanın yavaş yüklenmesi halinde, siteye girmeden vazgeçiyor ve çıkıyor. Bu yüzden sitenizin hızlı yüklenebilir olması trafik oluşturmak için önemli bir faktördür. Sizin için sayfa yüklenme hızınızı arttırmak için çalışmalar yürütüyoruz.

6-Görsel Kullanımınızı Da SEO Uyumlu Hale Getiririz

7-Mobil Dostu Bir Siteye Sahip Olmanızı Sağlarız

 Google için bir sitenin mobil dostu olması artık bir zorunluluk. Biz de sitenizi mobil kullanıcaların sitenizde rahat gezinebilmesi üzerine sitenizi kurguluyoruz.

8- SEO Danışmanlığı Süresi Boyunca Düzenli Takip Ve Raporlama Yaparız

SEO yapmak uzun soluklu bir iştir. Düzenli takip gerektirir. İstenilen sonuçları almak biraz zaman alabilir fakat alınan sonuçlar takibi yapıldığı taktirde kalıcıdır. Biz de bu takibi sağlıyoruz. Düzenli olarak rapor tutuyoruz. Gereken düzenlemeleri yapıyoruz.

SEO Danışmanlığı hizmeti almak için veya SEO Danışmanlığı ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.